Instagram Influencer Fiyatları

Instagram Influencer Fiyatları

Instagram ve ona benzer çoğu sosyal medya platformu bazı kimselerin, özellikle de kamu ile ilişki içerisinde olması gereken kimselerin kendilerini var etmesi gereken başlıca yerler haline geldi. Bu kimseler arasına özellikle de işletmeleri, ürün satışı yapan ya da hizmet veren kurumları örnek olarak verebiliriz. Eğer bu işletmeler kendilerini sosyal medya içerisinde doğru bir şekilde göstermez ise ve bu kendini gösterme biçimi de etkili olmaz ise hizmet ve ürün satışlarında iyi bir verim alınamayacağı artık gözle görülür bir gerçek. Bu yüzden son zamanlarda en çok tercih edilen hizmet türümüz de Instagram influencer reklamları olarak karşımızda duruyor. Aynı zamanda eğer bu hizmeti almak isteyen biri iseniz Instagram influencer fiyatları hakkında çok doğal olarak bazı bilgilere erişmek de isteyebilirsiniz.Özellikle instagram platformu neredeyse herkesin bir hesabının var olduğu ve içerisinde birçok influencer' ın olduğu bir sosyal medya platformudur. Bu platformda reklam ve influencer pazarlama hizmetinden yararlanmak isteyenler influencer reklam ücretleri hakkında daha fazla şeyi merak ederler. Bunun için önce bu yazıda size vereceğimiz temel bilgileri okuyup sonrasında da bizler ile iletişime kolay bir biçimde geçebilirsiniz.

Bu Hizmetten Neden Faydalanmalıyım

Instagram influencer iş birliği ve reklam hizmetlerinden faydalanmanın aslında kişilere de sahip olunan marka ve kuruluşlara da çok önemli yararlar sağlayacağını yüzeysel olarak söyledik. Ama bu soruyu yanıtlamak için daha da detaylı bir anlatım yapacak olur isek şunları söyleyebiliriz:

Bu hizmetler, hizmeti alan marka ya da kuruluşun sektör içerisinde her zaman bir adım önde olmasını sağlar. Çünkü o marka ve kuruluş bu hizmet sayesinde tanınır, güvenilir ve popüler hale gelir. Bunun böyle olmasının sebebi de hizmet sayesinde markanızın reklamını influencer ya da fenomenlerin yapıyor olmasıdır. Bu kişiler büyük bir kitleye hitap eden ve güven duyulan kişilerdir. Gündelik yaşamlarında yaptıkları her şey, özellikle de kullandıkları ürünler kitleleri tarafından merak edilir. İşte bir influencer sizin markanızın ve ürününüzün reklamını ve tanıtımını yaptığı zaman da o kitle doğrudan size yönelir. Ürünlerinizin satılma oranında kısa vadede bir artış görülür. Bu influencer pazarlama ile mümkündür. İnfluencer reklam ücretleri başta olmak üzere Instagram influencer fiyatları da her bir kişi ya da kuruluşun bütçesini aşmayacak bir durumda olduğundan her bir marka ait olduğu sektör içerisinde hiçbir şekilde maddi zarara uğramadan istediği verimi alır.

Fiyatları Nereden Öğrenebilirim

Biraz önce Instagram influencer fiyatları ve influencer reklam ücretleri konusunda bütçeleri aşmayan fiyat belirlemelerine sahip olduğunu vurguladık. Fakat eğer bu hizmetten faydalanmak, hizmeti almak isteyen bir kişi ya da kuruluş – marka iseniz kesinlikle fiyatlar konusunda daha da ayrıntılı ve net bilgilere sahip olmanız şart. Bu yüzden size öncelikli tavsiyemiz şu: GrowByShare ana sayfasında yer alan diğer ilgili içerikleri gözden geçirmeniz. Bu sayede bu hizmeti almadan önce sürecin nasıl olduğunu, hizmete dair olan en detaylı bilgileri görürsünüz. Hizmet hakkında istediğiniz bilgileri elde ettikten sonra da bizler ile iletişime geçerek Instagram influencer fiyatları ile ilgili en ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz.

İletişime Nasıl Geçebilirim

GrowByShare yetkili çalışanları ile iletişime geçmek istiyor iseniz ana sayfamızda yer almakta olan İletişim bölümümüze bakabilirsiniz. Bu bölümde hem mail adresimiz hem de bizleri dilediğiniz zaman arayabileceğiniz telefon numaramız yer almakta. Buralardan bizler ile iletişime geçerek hem influencer reklam ajansı hizmeti ile ilgili bilgileri, aklınızda hizmet hakkında kalan diğer soru işaretlerini bizlere sorabilir hem de Instagram influencer fiyatları ve influencer reklam ücretleri ile ilgili detaylı ve net fiyatları öğrenebilirsiniz.

Şunu da belirtmemiz gerekiyor: Hangi sektör içerisinde yer alan bir marka olursanız olun bu hizmetten en verimli şekilde faydalanabilirsiniz. Yani tüm sektörlere yönelik olan influencer hizmetimiz mevcut haldedir.

influencer reklam ajansı

4 Yorum

 1. Image
  Eciş Ciciş21/03/2022 18:32

  Instagramdan çok fazla para kazanamıyorum ne yapabilirim

 2. Image

  Giyim üzerine profilim var birçok şey yapıyorum ama izlenmeler çok olmuyo

 3. Image
  Kuzey Keremin Annesi20/03/2022 14:53

  Anne çocuk içerikleri paylaşıyorum takip eder misiniz beni

 4. Image
  TeknolojiTransferi03/03/2023 08:50

  Teknoloji içerikleri üreten hesaplarım var. Hem Instagram hem de Tiktok platformlarında 100K takipçilerim var. Sizinle çalışmak istiyorum.

Bir Yorum Bırak