Who We Are?

Sosyal medya reklamlarına yenilikçi bir yaklaşım sunuyoruz.

Doğru kitle, doğru planlama, doğru iletişim ile markanızın değerini arttırmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Ekibimiz alanında çeşitli başarılar göstermiş ve kendini kanıtlamış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sosyal medya fenomenleri ile doğru planlama yaparak başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Biz Kimiz

CoreByte Teknoloji’nin sosyal medya ve danışmanlık kolu olan GrowByShare, daha rafine bir dijital pazarlama yaklaşımıyla ilgilenen markalar için üst düzey influencer kampanyaları yürütme konusunda uzmanlaşmış bir sosyal medya ajansıdır.

Etkileyici pazarlama kampanyalarında, stratejinin belirlenmesi, kampanyaya uygun influencerların araştırılması, influencerlarla iletişime geçilmesi, kampanyanın hayata geçirilmesi ve takvime uygun şekilde yönetilmesi kampanya sürecinde ortaya çıkabilecek kriz durumlarının başarılı bir şekilde atlatılabilmesi çoğu zaman markalar için zaman alıcı ve öngörülemeyen ek maliyetler doğurabilen bir süreçtir. Bizler, mümkün olan en net sonuçları elde etmek için birlikte çalışan pazarlama profesyonelleri, sosyal medya guruları, yetenekli uzmanlar ve veri analistleriyiz. Kampanya süreci boyunca, hedeflerinizi ve hedef kitlenizi analiz ediyor, markanızla en iyi şekilde bütünleşecek doğru influencerları seçiyor, kampanya performansını sürekli olarak optimize ederek markanızın daha fazla satış yapmasına, daha fazla müşteri çekmesine ve sektörde daha güçlü bir etki yaratmasına yardımcı oluyoruz. Stratejimizin kalbinde, etkileyici pazarlama sanatının veri analitiği ile birleştiği bir dünya var.

about growbyshare